Category: DEFAULT

Besa zemren dot nuk ta lexoj

Besa: huuuuu Zemrën dot nuk ta lexoj U betova të t'harroj Zemër e mallkuar, Sa shumë u kërkuam Jo nuk e kuptoj, s'e kuptoj 2po2: zemren dot nuk ma lexon dot a thu je ti e vetmja qe jeton per mu baby bindu nuk t idhnoj une kurr nuk e ndrroj karakterin jo dashnor po jom burr (S'mundem te t'harroj, s'mundem te t'harroj) Besa. Teksti i këngës 'Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj (Feat. 2po2)' nga Besa (Feat. 2po2). Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin. Lyrics to 'Zemren Dot Nuk Ta Lexoj' by Besa Feat. 2Po2. Thuaj që ti ke një tjetër / thuaj që s'më ke në zemër / thuaj ta dëgjoj / më ndihmo që ta pranoj / Vitet më rëndojnë në duar, / Sa orë ne kemi jetuar.

Besa zemren dot nuk ta lexoj

Listen to Zemren Dot Nuk Ta Lexoj (feat. 2Po2) song by Besa now on JioSaavn. Download English songs or listen online free, only on JioSaavn. Ju pershendes me kete super kenge "Zemren dot nuk ta lexoj" nga Besa & 2po2:). Zemren dot nuk ta lexoj - BESA - 2Po2. by: Pro Video. We and our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes. Stream Besa Ft 2Po2 - Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj by BESA from desktop or your mobile device. Play full-length songs from Zemren Dot Nuk Ta Lexoj (feat. 2Po2) (Single) by Besa on your phone, computer and home audio system with Napster.Besa: huuuuu Zemrën dot nuk ta lexoj U betova të t'harroj Zemër e mallkuar, Sa shumë u kërkuam Jo nuk e kuptoj, s'e kuptoj 2po2: zemren dot nuk ma lexon dot a thu je ti e vetmja qe jeton per mu baby bindu nuk t idhnoj une kurr nuk e ndrroj karakterin jo dashnor po jom burr (S'mundem te t'harroj, s'mundem te t'harroj) Besa. Feb 09,  · Besa: huuuuu Zemrën dot nuk ta lexoj U betova të t'harroj Zemër e mallkuar, Sa shumë u kërkuam Jo nuk e kuptoj, s'e kuptoj 2po2: zemren dot nuk ma lexon dot a thu je ti e vetmja qe jeton per mu baby bindu nuk t idhnoj une kurr nuk e ndrroj karakterin jo dashnor po jom burr (S'mundem te t'harroj, s'mundem te t'harroj) Besa/5(). Teksti dhe videoklipi i kenges Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj nga Besa Kokëdhima, Besa, Besa Kokdhima, Besa Kokedhima. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Shkarkoni këngën Besa ft 2po2 - Zemren dot nuk ta lexoj, si dhe shumë këngë tjera tek ne falas - Muzik shqip | ifree-download.xyz Teksti i këngës 'Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj (Feat. 2po2)' nga Besa (Feat. 2po2). Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin. Besa: Thuaj që ti ke një tjetër thuaj që s’më ke në zemër thuaj ta dëgjoj më ndihmo që ta pranoj Vitet më rëndojnë në duar, Sa orë ne kemi jetuar lutjet s’i ndaloj njëherë zemrën ta lexoj Zemrën dot nuk ta lexoj U betova të t’harroj Zemër e mallkuar, je i vetmi ti Në . Lyrics to 'Zemren Dot Nuk Ta Lexoj' by Besa Feat. 2Po2. Thuaj që ti ke një tjetër / thuaj që s'më ke në zemër / thuaj ta dëgjoj / më ndihmo që ta pranoj / Vitet më rëndojnë në duar, / Sa orë ne kemi jetuar.

see this Besa zemren dot nuk ta lexoj

Besa - Zemrën dot nuk ta lexoj, time: 1:48
Tags: Software for samsung galaxy s2 gt-i9100 price, Fairy tail images chibi, Psd studio backgrounds for, Chun hyang episode terakhir shehrazat, Alaine tropical escape riddim, Tujhe bhula diya by arjun hd video, Majja ni life dhvanit Play full-length songs from Zemren Dot Nuk Ta Lexoj (feat. 2Po2) (Single) by Besa on your phone, computer and home audio system with Napster.

Author: Mall

1 thoughts on “Besa zemren dot nuk ta lexoj

  1. I can suggest to come on a site on which there is a lot of information on this question.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *